Home
Dienasgrāmatas
5. diena - elektrība un boulings

Traki laiki. Cilvēkiem ir par maz lidināties kopā savā starpā – vajag vēl kaut ko. Tad nu instruktors izdomāja, ka vajag ar wingsuitu dzīties pakaļ lidmašīnai. Instruktors izlec, lidmašīna pikē, viņš pakaļ. Viens no iespaidīgākajiem skatiem, ko līdz šim gaisā esam redzējuši. Nepietiek ar to, ka lidmašīna nelielā attālumā atrodas perpendikulāri zemei, vēl viens mazs knariņš(nu, salīdzinot ar lidmašīnu) dzenas viņai pakaļ.

Raitis visu dienu tāds saguris, neapmierināts – nevar saprast, kas pie vainas – trešās dienas sindroms vai temperatūra 38.9 jau otro dienu... Pie ārsta piesakās tikai tad, kad vairs neturas kājās, jo baidās, ka aizliegs lekt. Bet nē – dabū poti pēcpusē un atkal kā dzīvs. Iepazīstamies ar ungāriem – arī viņi tādi ne savā ādā, bet tur pie vainas nav temperatūra vai dienu skaits, bet gan vakardienas tusiņš – dažiem no viņiem arī piešķirta „rekomendācija” atpūsties.

Kaspars uzskata, ka viņš ir labāks elektriķis, nekā Raitis. Tajā ziņā abi vairāk vai mazāk vienādi, bet disciplīnā „palekšanās gaisā uz vietas no stāvokļa pusguļus” viņš viennozīmīgi ir rekordists. Tik nav zināms, vai ir atļauta elektriskās strāvas lietošana kā palīglīdzeklis. Īsāk – spirāle atkal paliek nesalabota.

Šodien pusdienās kartupeļu biezenis ar vistas gaļu un garšvielām – viss satilpst plastmasas trauciņā, kas lepojas ar smalku nosaukumu „Business lunch” un pagatavojas, to aplejot ar ūdeni un pagaidot 3 minūtes. Nu ko... kā saka, bada laikā... negaršīgi nebij.... bet garšīgi vēl mazāk bij...

bus

Lēnām, klusām ik pa brīdim uzmācas nepatīkamas domas, ka dienas, ko šeit taisāmies pavadīt, iet uz beigām.

Daiga visu vakaru klīst apkārt kreņķēdamās – dilemma – viens instruktors, uzaicinājis vakarā ieēst picu, bet kompānija no Izraēlas aicina visiem aizbraukt uzspēlēt boulingu. Pajautā domas Kasparam ar Raiti... Nepareizi!... Instruktora uzaicinājums viņiem galīgi neliekas aktuāls, bet tomēr apspriešanas vērts gan! Picērija ir pilsētā un meitene netiktu atpakaļ, tāpēc pēc izklāstītā piedāvājuma palikt pie viņa pa nakti, „protams, atsevišķā istabā”, Raitim ar Kasparu neatliek nekas cits kā vārtīties pa zemi. Daigas atbildes reakcija pēc šī ir varena – spēriens pa spilvenu svētās dusmās un teksts – stulbie vīrieši, par vienu tik vien domā. Loģiski, beigās braucām spēlēt boulingu. Katrā ziņā jēdziens „braukt ieēst picu” tagad mūsu prātos un dialogos ir ieņēmis svarīgu vietu.

Šodien esam izlekuši rekordskaitu lēcienu vienā dienā.

Dienas bilance: 11 lēcieni


20. Jun 2007 11:49Atpakaļ

Pārējie ieraksti:

An-72 Boogie 2007: Pēdējās divas dienasAN-72 Boogie 2007: Nedēļas griezumā, mūsu dienas un nedienasAN-72 Boogie 2007: Svētdiena atpūtai?AN-72 Boogie 2007: Beļģijas treniņnometne.AN-72 Boogie 2007: IerašanāsDiena pirms izlidošanas.8. diena - mājas7. diena - mājupceļš6. diena - vakara izklaides5. diena - elektrība un boulings4. diena - 4km un masāža :)3. diena - kreņķi un spirāle2. diena - Daigas apmācība un rodeo lēcieni1. diena - ierašanāsKrievijas brauciens: 0.diena - izbraukšana no Rīgas