Home
Dienasgrāmatas
6. diena - vakara izklaides

Šodien lecam ar pieredzējušu operatoru – patiess prieks beidzot visiem trim iekļūt vienā kadrā. Vērot pieredzējuša operatora darbu gaisā un rezultātā ir vēl aizraujošāk.

Viss liecina, ka šodien jāiet ielās – pēc 4. lēciena laikapstākļi sabojājas, šķiet, neatgriezeniski.

laiks 

Ungāri, šķiet to saprot un jau izstiepj ārā alus kasti un aicina mūs pievienoties. Raitis pilnībā piekrīt un mudina klausīt pieredzējušākiem. To arī darām – vakarā, klubā. Satiekamies 3 kompānijas – mēs, ungāri un izraēļi. Visiem jautri. Cīņa par Daigas labvēlību uzņem apgriezienus – tiek pat līdz greizsirdības scēnām.

Raitis ar Kasparu vairāk pievēršas „vietējam ražojumam” :) un par Daigu neuztraucas. Pēc mugurkaula parādīšanas ar pieredzes bagāto instruktoru nav šaubu, ka arī ar šiem Daiga zinās kā tikt galā, ja būs nepieciešamība. Toties ap 6 no rīta Raita un Kaspara plānotā pelde vietējā upē atceļas atbalsta grupas trūkuma dēļ. Atbalsta grupa divu meiteņu izskatā pārdomā pēdējā mirklī. Laikam visas sievietes domā par vīriešiem tāpat kā Daiga. :) Ak, šie stereotipi!!!

Dienas bilance: 4 lēcieni.


20. Jun 2007 11:50Atpakaļ

Pārējie ieraksti:

An-72 Boogie 2007: Pēdējās divas dienasAN-72 Boogie 2007: Nedēļas griezumā, mūsu dienas un nedienasAN-72 Boogie 2007: Svētdiena atpūtai?AN-72 Boogie 2007: Beļģijas treniņnometne.AN-72 Boogie 2007: IerašanāsDiena pirms izlidošanas.8. diena - mājas7. diena - mājupceļš6. diena - vakara izklaides5. diena - elektrība un boulings4. diena - 4km un masāža :)3. diena - kreņķi un spirāle2. diena - Daigas apmācība un rodeo lēcieni1. diena - ierašanāsKrievijas brauciens: 0.diena - izbraukšana no Rīgas