Home
Dienasgrāmatas
Diena pirms izlidošanas.

Pirms izlidošanas - kreņķi, gatavošanās, radinieku un draugu vēlējumi kaudžu kaudzēm.

Viss - šodien pēdējie darbi līdz 24:00 - rīt no rīta dodamies uz lidostu, kur sāksies ceļojums, kura galamērķis ir pasaules rekords izpletņlēkšanā Wingsuit disciplīnā. Cenšamies sakārtot pēdējās lietas, kas nepieciešamas, paralēli mēģinam strādāt, grūti - satraukums pieaug, bet darbavietās tas tiek uztverts saprotoši.

Mēdiju interese ir liela - kopš atbraucām no nometnes, ik pa brīdim intervijas - patīkami stāstīt par šo, cerams, tikai pagaidām neizplatīto sporta veidu, Latvijas cilvēkiem. Kaspars vakar izteicās, ka, ja vēl kādam ir vēlme ar mums parunāties, to ir iespējams izdarīt rīt 6 no rīta Rīgas lidostā :).

Esam sagatavojuši nelielas dāvanas draugiem, kas mūs uzņems tajā pusē - uzlīmes, vizītkartes, kreklus ar komandas logo. Un Rīgas Melno balzamu :))

Solās būt jautri -

Kaspars dabūja bildes, kur arī draugi negarlaikojas - Norvēģijā fjordos lec no klintīm. Var apskatīt šeit. Prātā nāk Raita tēta verdikts šajā sakarā - bija īss un kodolīgs - viens lēciens no tādas vietas, un aizmirsti par vēl kādu lēcienu vispār. Uztraucas... Saprotam...

Daiga dzīvo Siguldā, tāpēc kreņķi visu laiku - kā nogādāt čemodānus - tādus smukus dabūjām. Vai varēs atbraukt uz interviju, vai nenokavēs transportu atpakaļceļam - nu - sen jau laiks pārvākties uz lielpilsētu :)). Tad nu baigi smalki izdomājām - šodien visi kopā paliekam pie Kaspara un rīt no rīta kopā uz lidostu.

Laiks solās būt draņķīgs kā pa Jāņiem... Cerams, ka windguru maldās.


27. Jun 2007 20:06Atpakaļ

Pārējie ieraksti:

An-72 Boogie 2007: Pēdējās divas dienasAN-72 Boogie 2007: Nedēļas griezumā, mūsu dienas un nedienasAN-72 Boogie 2007: Svētdiena atpūtai?AN-72 Boogie 2007: Beļģijas treniņnometne.AN-72 Boogie 2007: IerašanāsDiena pirms izlidošanas.8. diena - mājas7. diena - mājupceļš6. diena - vakara izklaides5. diena - elektrība un boulings4. diena - 4km un masāža :)3. diena - kreņķi un spirāle2. diena - Daigas apmācība un rodeo lēcieni1. diena - ierašanāsKrievijas brauciens: 0.diena - izbraukšana no Rīgas