Home
Dienasgrāmatas
AN-72 Boogie 2007: Beļģijas treniņnometne.

Pēdējais treniņu boogie pirms lielā pasākuma nu ir pienākusi.

kaspara_foto_005

Beidzot tikuši lidlaukā, kampjam informāciju ar “visām četrām”. Sadalīti pa grupām, nokļūstam 10 cilvēku formācijā, kur jārāda, ko mākam, ko nē. Kreņķis nedaudz ir, jo pārliecības, ka varam turēties blakus instruktoriem, kuriem Wingsuit lēcienu vairāk, nekā mums visiem kopā, nav...

Pirmais lēciens sagādā neatkārtojamu prieku – visi trīs, spītējot laikapstāķļiem, kā pionieri lidojam cieši savās vietās. Bažas pazūd pavisam, kad, garāmejot padzirdam lidojuma instruktora īsu atstāstu savam kolēģim – Latvian Wing team showed, how to fly – izrādas, esam vienīgie, kas izpildījuši uzdevumu. Tas, protams, nenozīmē, ka esam ideāli, bet ļoti palīdz celt pašapziņu pieredzējušāku izpletņlēcēju vidū. Ar katru nākamo lēcienu mums tiek piedāvātas arvien grūtākas pozīcijas lidojumos, kurus ar prieku pieņemam, jo tas palīdz trenēties. Tā kā vēl esam salīdzinoši “jauni un zaļi”, nekautrējamies jautāt, ja kaut ko nezinām. Kad esam nolikti vienā no aizmugurējam pozīcijām, Raitis jautā instruktoram, ka straujāk pietuvoties formācijai. Instruktors ne vien izskaidro, bet ari uzmundrina – I know, guys, you can do it. Atbilde ir vienkārša – I know, we can do it, just don’t know how! Visos lecienos arī esam vai nu precīzi savās vietās, vai tuvu tam, tādēļ uzticība komandai aug ne tikai iekšienē, bet arī no malas. Saspringtie treniņi dara savu - viens pēc otra pamanāmies aizmigt lidmašīnā - nieka 15 minūšu laikā, kamēr tā paceļas līdz 4 km augstumam.

Vakarā plānotā 20 cilvēku formācija tiek atlikta laikapstākļu dēļ. Skumji, protams, bet instruktori uzmundrina – neuztraucieties, Vācijā šādos lecienos paspēsiet piedalīties atliektiem galiem.

belgija_16

Vakarā pie angāra visi ēd picu dalās iespaidos par dienas notikumiem. Skatāmies video. Neviļus lepni paceļas galvas un lepni izriešas krūtis, kad rāda video, kur DnB NORD Wingsuit komanda lido kopā aiz bāzes pirmajā uzdevumā. Arī terpi izskatās ļoti skaisti – izceļas, jo arī nakošajos lecienos daudzi cilvēki gaisā orientējas pēc mums. Patīkami, jo tas liecina gan par košajiem tērpiem, gan - kas daudz svarīgāk - uzticību mūsu spēkiem vienmēr atrasties mūsu vietās.

Vēlāk komandas runas lēnā garā aizklīst līdz nākotnes plāniem. Visi trīs esam ļoti pārliecināti, ka nākotne ir cieši saistīta ar izpletņlēkšanu, bet neviens nav spējīgs atzīt, ka būtu gatavs pamest visu, lai visu dzīvi nodotos tikai un vienīgi izpletņlēkšanai. Tomēr neesam galīgi zuduši.

Negribas laicīgi iet gulēt, bet vajag – kaut ari oficiāli nav paziņoti nākošās dienas formāciju sastāvi, instruktors jau ir pačukstējis, ka rīt tiksim likti 3D formācija ar pieredzējušiem “putniem”.

Bet nu - labāk vienreiz redzēt nekā 10x lasīt:

belgija_01
belgija_02
belgija_03

belgija_05
belgija_06
belgija_07
belgija_08
belgija_09
belgija_10
belgija_11
belgija_12
belgija_13
belgija_15
belgija_18
belgija_20
belgija_21

30. Jun 2007 22:06Atpakaļ

Pārējie ieraksti:

An-72 Boogie 2007: Pēdējās divas dienasAN-72 Boogie 2007: Nedēļas griezumā, mūsu dienas un nedienasAN-72 Boogie 2007: Svētdiena atpūtai?AN-72 Boogie 2007: Beļģijas treniņnometne.AN-72 Boogie 2007: IerašanāsDiena pirms izlidošanas.8. diena - mājas7. diena - mājupceļš6. diena - vakara izklaides5. diena - elektrība un boulings4. diena - 4km un masāža :)3. diena - kreņķi un spirāle2. diena - Daigas apmācība un rodeo lēcieni1. diena - ierašanāsKrievijas brauciens: 0.diena - izbraukšana no Rīgas