Home
Dienasgrāmatas
An-72 Boogie 2007: Pēdējās divas dienas

Skumjas, prieki un emocijas, izklaide un atpūta, gandarījuma sajūta, ...

Sestdiena.

Tiek paziņots, ka remontam būs nepieciešamas vismaz divas nedēļas - rekords tiek pārcelts uz vēlāku laiku. Kad to apzinamies, saņemamies un savā starpā izrunājam, ka arī bez rekorda šeit ir iespējams trenēties un baudīt savu mīļāko sporta veidu. To arī daram - visi lecieni notiek milzīgās 50 cilvēku formācijās paralēli no divām lidmašīnām - skats un izjūtas ir neaizmirstamas, kad, lecot ārā no lidmašīnās, ir iespējams redzēt no blakus lidojošas lidmašīnas krītošus cilvēkus.

mark_harris_14

party_02

Dienas beigās garastāvoklis jau ir labs un emocijas gāžās ārā nepārtraukti. Vakarā ir kopīgs pasākums. Dejojam, muļķojamies kopā ar citiem putniem un izpletņlēcējiem. Jautrība ir milzīga, un pagaidām vēl neapzinamies, ka ar šo dienu principā pasākums ir beidzies un drīz jāatgriežas iekdienas rutīnā. :) Mainamies telefonu numuriem un e-pastiem. Solījumi - noteikti drīz tiksimies kādā citā pasākumā dzirdami pa labi - pa kreisi.

party_06

party_07

party_08

party_09

party_10

Svētdiena.

Dodamies prom, lai nākamo nedēļu pavadītu, nedaudz paceļojot un atpušoties, pēc intensīvās sportošanas. Šis pasākums deva mums iespēju gūt milzu pieredzi gan lidošanai formācijās, gan arī individuālās meistarības slīpēšanai, iepazīties ar pasaulē slaveniem izpletņlēcējiem, dzirdēt ļoti daudz noderīgas informācijas, gūt neatkārtojamas emocijas - kā nekā šis mums paliks atmiņā kā pirmais šāda mēroga izpletņlēkšanas pasākums, kurā mēs piedalamies. Tas, ka piedalīšanās ir veiksmīga, dod papildus stimulu treniņiem nākotnes plāniem - sacencībām, lieliem pasākumiem, ar vienu vārdu sakot - skaistai lidošanai Latvijas un visas pasaules debesīs.


12. Jul 2007 13:38Atpakaļ

Pārējie ieraksti:

An-72 Boogie 2007: Pēdējās divas dienasAN-72 Boogie 2007: Nedēļas griezumā, mūsu dienas un nedienasAN-72 Boogie 2007: Svētdiena atpūtai?AN-72 Boogie 2007: Beļģijas treniņnometne.AN-72 Boogie 2007: IerašanāsDiena pirms izlidošanas.8. diena - mājas7. diena - mājupceļš6. diena - vakara izklaides5. diena - elektrība un boulings4. diena - 4km un masāža :)3. diena - kreņķi un spirāle2. diena - Daigas apmācība un rodeo lēcieni1. diena - ierašanāsKrievijas brauciens: 0.diena - izbraukšana no Rīgas