Home
Dienasgrāmatas
Krievijas brauciens: 0.diena - izbraukšana no Rīgas

Vilciena stacija – tā vietā, lai ar laimīgām sejām līdz pārgurumam rokās mātu pavadītājiem, kārtējo reizi Kaspars ir spiests nervozi knibināt krekla piedurkni, jo izskatās, ka Raitis laicīgi var ierasties tikai savās bērēs. Daiga vēl nenervozē – vēl nesaprot, ar ko ir sasējusies. :)

Uz vilcienu paspējam – tas atiet 4 minūtes pēc tam, kad esam tajā iekāpuši. Džekiem liela škrobe – alu nepaspēja nopirkt. Kā mierinājums kupejā uz galda saulītē gozējās pāris tēvzemes ražojuma miezīši. Līdz Rīgas robežai noturēties grūti, un arī – priekš kam vajag – korķējam vaļā. Ceļojums ir sācies.

Kā likums visi gudri spriest, kas ir aizmirsts – kārtis, grāmatas, monopols un Twisteris – respektīvi viss, ar ko varētu īsināt laiku vilcienā. Toties ir restorānvagons.

Restorānvagonā „nedaudz” iereibis bokseris no Zilupes atpazīst izpletņlēcēju kakla piekariņus Kaspara kaklā. Nepaiet ilgs laiks, kamēr viņš ar savu kolēģi jau sēž pie mūsu galdiņa un vēsta savas zināšanas par izpletņlēkšanas sportu, kuras, gribot negribot ik pa brīdim izraisa vieglu smaidu. Kolēģis – Krievu drāmas teātra aktieris, kurš ar trupu ieradies Latvijā viesizrādēs. Ātri vien saprotam, ka ar viņu bokseris iepazinies aptuveni tāpat kā ar mums. Aktieris aicina uz savām izrādēm un piesola neaizmirstamu ekskursiju pa Maskavu.

vilciens


09. Jun 2007 12:23Atpakaļ

Pārējie ieraksti:

An-72 Boogie 2007: Pēdējās divas dienasAN-72 Boogie 2007: Nedēļas griezumā, mūsu dienas un nedienasAN-72 Boogie 2007: Svētdiena atpūtai?AN-72 Boogie 2007: Beļģijas treniņnometne.AN-72 Boogie 2007: IerašanāsDiena pirms izlidošanas.8. diena - mājas7. diena - mājupceļš6. diena - vakara izklaides5. diena - elektrība un boulings4. diena - 4km un masāža :)3. diena - kreņķi un spirāle2. diena - Daigas apmācība un rodeo lēcieni1. diena - ierašanāsKrievijas brauciens: 0.diena - izbraukšana no Rīgas