Home
Dienasgrāmatas
2. diena - Daigas apmācība un rodeo lēcieni

No rīta – slaidā riksītī uz pārbaudēm un lekt! Raitim pēc vakardienas diskotēkas ārsts „rekomendē” atpūsties līdz 12:00. Pēc komandas biedru veiktas rūpīgas apskates un analīzes, tiek konstatēts, ka nesakārtotie mati un trīs dienas neskūtā seja vairāk piestāv stacijas tunelim, nevis izpletņlēcēju ierindai.

Kamēr viņš iet savest sevi kārtībā, pa to laiku Daiga ar Kasparu paspēj vienu reizi izlekt. Kaspars nepārtraukti trenē backfly. Pēc tā Raitis sevi jau ir savedis kārtībā un treniņi var sākties ar pilnu nopietnību. Daigas sistēma arī ir gatava, viņa lec freefly un tracking lēcienus. Ņemot vērā viņas popularitāti, gaisā viņai nav jāgarlaikojas.

track

Jau dienas laikā briest doma parunāt ar wingsuit instruktoru par paātrinātu Daigas apmācību lēcieniem ar putna tērpu. Vakarā izdodas arī to realizēt – instruktors, ņemot vērā Daigas pieredzi gaisā, un instruktores darbu gaisa trubā, piekrīt apmācīt viņu jau nākošajā rītā. Tas nespēj nepriecēt.

Veiksmīgai dienai par godu, pēc treniņlēcieniem izlemjam pamēģināt rodeo jump. Doma tāda, ka jau lecot no lidmašīnas Daiga būs pieķērusies pie Raita izpletņa somas un gaisā pavizināsies viņa mugurā. Kaspars to visu filmēs. Lidmašīnā satraukums liels – iepriekš tas nav darīts, tik teorētiski zināms, kā tas jādara. Loģiski, nesanāk. :) Tas nespēj sabojāt garastāvokli par veiksmīgo dienu, tāpēc vakars tiek sagaidīts smaidot.

Dienas bilance: 8 lēcieni20. Jun 2007 11:40Atpakaļ

Pārējie ieraksti:

An-72 Boogie 2007: Pēdējās divas dienasAN-72 Boogie 2007: Nedēļas griezumā, mūsu dienas un nedienasAN-72 Boogie 2007: Svētdiena atpūtai?AN-72 Boogie 2007: Beļģijas treniņnometne.AN-72 Boogie 2007: IerašanāsDiena pirms izlidošanas.8. diena - mājas7. diena - mājupceļš6. diena - vakara izklaides5. diena - elektrība un boulings4. diena - 4km un masāža :)3. diena - kreņķi un spirāle2. diena - Daigas apmācība un rodeo lēcieni1. diena - ierašanāsKrievijas brauciens: 0.diena - izbraukšana no Rīgas