Home
Dienasgrāmatas
3. diena - kreņķi un spirāle

Krievijā svētki. Daudz cilvēku. Daudz tandēmu. Rīta pusē Daiga pie instruktoriem iziet wingsuit apmācību. Seko pirmie lēcieni visiem kopā wingsuitos.

Daiga ir sekmīgi pabeigusi wingsuit apmācību un dodas uz lēcienu.

daiga_iet

Kreņķi sīki viens pēc otra, lūzt ķiveres. Jau lidmašīnā Kaspars konstatē, ka ir aizmirsis altimetru. Neko – lec, vērojot apkārtējos, kad citi sāk izklīst, viņš verās vaļā.  Kaspara vārdi pēc lēciena izsaka pilnīgi visas viņa emocijas: „NEKAD nelec ar wingsuitu bez altimetra!" Ar visu to, ka ķiverē tomēr ir pīkstulis, kas informē par augstumu, tomēr Kaspars atzīst, ka šāds lēciens nav baudāms.

Saprotam, ka katru dienu ēst restorānā ir dārgi, pēcpusdienā braucam ar autobusu uz pilsētu iepirkt pārtiku, spirāli, katlu. Doma par aukstās zupas taisīšanu izgāžas – veikalā nav biešu. Tās zupas laikam viņi neēd, jo arī restorānā tāda nebija pieejama... tāpat kā kefīrs. Atpakaļ braucam ar taksi kuram stūre labajā pusē. Tas viņu netraucē traukties pa pilsētu ar 140km/h ātrumu.

Spirāle sabojājas uzreiz pēc tās ievietošanas ūdenī. Raitis sajūtas elektriķis, bet neveiksmīgi, mēģinot to kaut kā pielabot, atraujas pa nagiem - īsais. Doma par siltu tēju vai kafiju arī lēnā garā izplēn.

Dienas bilance: 9 lēcieni


20. Jun 2007 11:42Atpakaļ

Pārējie ieraksti:

An-72 Boogie 2007: Pēdējās divas dienasAN-72 Boogie 2007: Nedēļas griezumā, mūsu dienas un nedienasAN-72 Boogie 2007: Svētdiena atpūtai?AN-72 Boogie 2007: Beļģijas treniņnometne.AN-72 Boogie 2007: IerašanāsDiena pirms izlidošanas.8. diena - mājas7. diena - mājupceļš6. diena - vakara izklaides5. diena - elektrība un boulings4. diena - 4km un masāža :)3. diena - kreņķi un spirāle2. diena - Daigas apmācība un rodeo lēcieni1. diena - ierašanāsKrievijas brauciens: 0.diena - izbraukšana no Rīgas