Home
Jaunumi
Iespēja mūs redzēt un dzirdēt...

Šajās divās pirmsjāņu dienās prese ir izrādījusi lielu interesei par mums, mūsu darbiem un nākotnes plāniem, par ko ir patiess prieks.

Šovakar (22. jūnijā) Latvijas Radio 1 - 18:30 vakarā būs iespēja noklausīties nelielu interviju ar mums, par izpletņlēkšanas sportu kopumā, par mūsu gaitām Krievijā un nākotnes plāniem.

Pirmdien, uzreiz pēc svētkiem, LTV7 21:45 raidījumā "Krējums ... saldais" intervija ar mūsu komandu. Tev būs iespēja ieraudzīt mūs dabiskā un mums visai ierastā vidē - Jelgavas lidlaukā - pilnā ekipējumā, kā arī ekskluzīvus un nekur vēl nerādītus kadrus no Krievijā safilmētā materiāla :)

Brīvdienās, mums, tāpat kā jums, būs laiks atpūsties no darba un izpletņlēkšanas - uzkrāt spēkus, satikties ar draugiem, jo jau ceturtdien agri no rīta dodamies uz Beļģiju, lai uzsāktu pēdējo un arī nopietnāko treniņu pirms lielā rekorda!

Priecīgus un jautrus Jāņus tev novēl Daiga, Raitis un Kaspars ;)


22. Jun 2007 11:52Atpakaļ

Pārējie ieraksti:

7. maija intervija TV3 raidījumam "Bez Tabu".Komanda atlido ar 4.vietu!Kaspars Sproģis kopā ar Latvian Freefly Peppers komandu kļuvis par 2007. gada Latvijas čempionu izpletņlēkšanā.Video ir pabeigts!Kā mums sokas un kas šobrīd notiek?!An-72 Boogie 2007 ir noslēdzies.1 dienu pirms rekorda lēcieniem sabojājas lidmašīnas dzinējs.Boogie uzņem apgriezienusGood news everyone (c) Futurama :)Iespēja mūs redzēt un dzirdēt...DnB NORD wingsuit komanda piedalīsies pasaules rekorda uzstādīšanā