Home
Jaunumi
Good news everyone (c) Futurama :)

Katra diena sagādā aizvien jaunus pārsteigumus, vismaz tā ir noticis līdz šim un cerēsim nekas nemainīsies arī nākotnē.

Jau rīt no rīta lidojam uz Briseli, lai brīvdienās uzsāktu pēdējo treniņnometni pirms An-72 boogie. Komandas t-krekliņi ar logotipiem ir tepat blakus. Vizītkartes, lai apmainītos kontaktiem ir gatavas. Uzlīmes, lai līmētu uz svešajām lidmašīnām, no kurām leksim ārā, arīdzan sadrukātas. Palielam viss ir kārtībā, taču doma - ka kautkas ir aizmirsts - nepamet.

Pirms pāris dienām Adidas ir nolēmis mūs atbalstīt un mums būs patiešām liels prieks boogie laikā gan lidot, gan pārvietoties vienādās botiņās un zem wingsuitiem nēsāt vienādus krekliņus.

Arī FF veikals ir piekritis mūs atbalstīt saistībā ar video un foto aparatūras iegādi - "Dzīve ir izdevusies" (c) FF Veikals.

Mūsu wingsuitu ražotājs - Phoenix Fly ir nolēmis ievietot savā mājas lapā jaunumu par mūsu komandu, gaitām un nākotnes plāniem, līdz ar to informācija par Latvijas komandu izskanēs vēl tālāk plašajā pasaulē...

P.S. Neaizmirstiet nopirkt šīsnedēļas laikrakstu Sestdiena, lai nepalaistu garām interesantas bildes, kur mēs atrodamies visai interesantā pozā - kājām gaisā, kā arī izlasītu interesantu (cerams) interviju ar visiem mums ;)


27. Jun 2007 17:17Atpakaļ

Pārējie ieraksti:

7. maija intervija TV3 raidījumam "Bez Tabu".Komanda atlido ar 4.vietu!Kaspars Sproģis kopā ar Latvian Freefly Peppers komandu kļuvis par 2007. gada Latvijas čempionu izpletņlēkšanā.Video ir pabeigts!Kā mums sokas un kas šobrīd notiek?!An-72 Boogie 2007 ir noslēdzies.1 dienu pirms rekorda lēcieniem sabojājas lidmašīnas dzinējs.Boogie uzņem apgriezienusGood news everyone (c) Futurama :)Iespēja mūs redzēt un dzirdēt...DnB NORD wingsuit komanda piedalīsies pasaules rekorda uzstādīšanā