Home
Jaunumi
An-72 Boogie 2007 ir noslēdzies.

Lidmašinas tehnisko kļūmju dēļ rekords tiek pārcelts, taču prieks un gandarījums par paveikto ir stipri pārāks par nenotikušo rekorda mēģinājumu.

Šis pasākums deva mums iespēju gūt milzu pieredzi gan lidošanai formācijās, gan arī individuālās meistarības slīpēšanai, iepazīties ar pasaulē slaveniem izpletņlēcējiem, dzirdēt ļoti daudz noderīgas informācijas, gūt neatkārtojamas emocijas - kā nekā šis mums paliks atmiņā kā pirmais šāda mēroga izpletņlēkšanas pasākums, kurā mēs piedalamies. Tas, ka piedalīšanās ir veiksmīga, dod papildus stimulu treniņiem nākotnes plāniem - sacencībām, lieliem pasākumiem, ar vienu vārdu sakot - skaistai lidošanai Latvijas un visas pasaules debesīs.

mark_harris_01 

Paldies visiem, kas sekoja līdzi mūsu attīstībai treniņnometnēs un galvenajā pasākumā, turēja īkšķus, lai mums viss izdotos un tik cik vien spējām un tik cik bija atkarīgs no mums - mēs arī paveicām.

Taču nekas nav beidzies :) šosestdien -12. jūlijā ierodamies Latvijā un jau svētdien plānojam veikt kādu lēcienu Jelgavas lidlaukā. Gada beigās plānojas jau nākošās nopietnās sacensības, tādēļ katru weekendu centīsimies veltīt treniņiem un sevis pilnveidošanai.

Esam pievienojuši vairākus dienasgrāmatas ierakstus par An-72 Boogie 2007 dienām un nedienām, kā arī pievienotas galerijas no Beļgijas un Vācijas ar daudziem skaistiem attēliem gan no zemes, gan no gaisa!

Ierodoties Latvijā plānots pabeigt iesāktos video no Krievijas treniņnometnes kā arī Vācijas brauciena. Tiklīdz tie būs pabeigti noteikti ievietosim mājas lapā. Katru dienu saņemam jaunas bildes no pārējiem dalībniekiem un ar tām regulāri papildināsim gan dienasgrāmatas ierakstus, gan galerjas, tādēļ sekojiet līdzi un ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri droši rakstiet viesu grāmatā vai uz mūsu e-pastiem ;)

mark_harris_09


12. Jul 2007 13:43Atpakaļ

Pārējie ieraksti:

7. maija intervija TV3 raidījumam "Bez Tabu".Komanda atlido ar 4.vietu!Kaspars Sproģis kopā ar Latvian Freefly Peppers komandu kļuvis par 2007. gada Latvijas čempionu izpletņlēkšanā.Video ir pabeigts!Kā mums sokas un kas šobrīd notiek?!An-72 Boogie 2007 ir noslēdzies.1 dienu pirms rekorda lēcieniem sabojājas lidmašīnas dzinējs.Boogie uzņem apgriezienusGood news everyone (c) Futurama :)Iespēja mūs redzēt un dzirdēt...DnB NORD wingsuit komanda piedalīsies pasaules rekorda uzstādīšanā