Home
Jaunumi
Kā mums sokas un kas šobrīd notiek?!

Iet mums labi, katrs no mums strādā, bet domās esam debesīs :) Paralēli video montāžai, esam sākuši nedaudz plānot jau nākamo - 2008. gada sezonu. Ir arī kāda jauna un gana jautra radio intervija, kā arī papildināta Video & Audio sadaļa.

Vasara tuvojas beigām un arī laika apstākļi nelutina, tādēļ, lai nākamo izpletņlēkšanas sezonu sāktu jau agrā pavasarī, jāsak gatavoties un plānot jau tagad. Varu teikt tikai to, ka būs vēl interesantāk, nekā šogad. Centīsimies paspēt gan uz rekordu, gan arī uz citiem interesantiem pasākumiem. Māņticības dēļ neko vairāk pagaidām nestāstīsim :)

Šorīt bijā uz vienu jautru interviju Latvijas Radio 1 tiešraidē raidījumā "Kā labāk dzīvot". Ierakstu no raidījumā, kā arī iepriekšējās intervijas Latvijas Radio 1 un LTV7 iespējams noklausīties un noskatīties sadaļā: Audio & Video »

Paralēli montējam video, lai parādītu jums un arī, lai paliktu spilgtāk mūsu pašu atmiņās šīs vasaras piedzīvojumi - debesīs un uz zemes - Krievijā, Beļģijā, Vācijā kā arī Latvijā.

P.S. Augusta žurnāla FHM numurā esot intervija ar mums :)
01. Aug 2007 23:48Atpakaļ

Pārējie ieraksti:

7. maija intervija TV3 raidījumam "Bez Tabu".Komanda atlido ar 4.vietu!Kaspars Sproģis kopā ar Latvian Freefly Peppers komandu kļuvis par 2007. gada Latvijas čempionu izpletņlēkšanā.Video ir pabeigts!Kā mums sokas un kas šobrīd notiek?!An-72 Boogie 2007 ir noslēdzies.1 dienu pirms rekorda lēcieniem sabojājas lidmašīnas dzinējs.Boogie uzņem apgriezienusGood news everyone (c) Futurama :)Iespēja mūs redzēt un dzirdēt...DnB NORD wingsuit komanda piedalīsies pasaules rekorda uzstādīšanā