Home
Jaunumi
Video ir pabeigts!

Šis bija mūsu komandas pirmais gads un noteikti tas paliks mūsu atmiņās uz visiem laikiem.

Krievijas treniņnometnē, Beļģijā un Vācijā mēs kopā safilmējām aptuveni 10h materiāla, tādēļ to apstrāde aizņēma diezgan ilgu laiku un atlasīt tos labākos un interesantākos kadrus tā, lai būtu ko atcērēties un vienlaikus interesanti gan mums, gan jums - nebija tas vieglākais uzdevums. 4:30 naktī bija tas brīdis, kad video tika samontēts un pilnībā pabeigts!

Video iespējams ieraudzīt nirstošas un pikējošas lidmašīnas, lidojošu cilvēku ēnas mākoņos, daudz dūmus un mākoņus, daudz piedzīvojumus un nebeidzamu jautrību!

Piedāvājam jūsu uzmanībai: DnB NORD wingsuit team pirmais video - "Summer 2007", kurš pieejams sadāļā: VIDEO »


13. Sep 2007 19:12Atpakaļ

Pārējie ieraksti:

7. maija intervija TV3 raidījumam "Bez Tabu".Komanda atlido ar 4.vietu!Kaspars Sproģis kopā ar Latvian Freefly Peppers komandu kļuvis par 2007. gada Latvijas čempionu izpletņlēkšanā.Video ir pabeigts!Kā mums sokas un kas šobrīd notiek?!An-72 Boogie 2007 ir noslēdzies.1 dienu pirms rekorda lēcieniem sabojājas lidmašīnas dzinējs.Boogie uzņem apgriezienusGood news everyone (c) Futurama :)Iespēja mūs redzēt un dzirdēt...DnB NORD wingsuit komanda piedalīsies pasaules rekorda uzstādīšanā